Redzējāt lētāk?

abc

Vibrators Nature Skin Big

Vibrators Nature Skin Big

+Dāvana -28%
 • Maksāt skaidrā
 • Konfidenciāls iepakojums
 • Piegāde 1-2 darba dienas
 • €47.65

  €34.30

  Ar šo preci kopā iesakām iegādāties:
  Lubrikants Just Glide Waterbased 50ml

  Lubrikants Just Glide Waterbased 50ml

  €8.50 €4.19
  Grozā
  Element Panasonic AA 1 gab.

  Element Panasonic AA 1 gab.

  €1.20 €0.79
  Grozā
  Apraksts

  Reālistiska veidola vibrators ar izteiktu galviņu un vēnu dzīslojumu. Raksturīgs cilvēka ādai līdzīgs materiāls, juteklisks reljefs, anatomiski piemērota forma un vairāku ātrumu vibrācija, kuras intensitāte ērti regulējama. Vibrators ir ūdens izturīgs, tāpēc varēsi nodoties baudai arī vannā vai dušā! Lielākai slīdamībai un vēl patīkamākām sajūtām vibratoru lieto kopā ar lubrikantiem.
  - garums: 20 cm
  - diametrs: 4,5 cm
  - dažādas vibrācijas pakāpes
  - darbojas ar 2 AA tipa baterijām (komplektā netiek iekļautas)
  - lietot kopā ar lubrikantiem
  - mazgāt siltā ūdenī ar ziepēm

  Par Nature Skin...
  Nature Skin produkcija tiek izstrādāta un ražota Vācijā, tādējādi garantējot visaugstākos kvalitātes standartus. Pateicoties īpaši izstrādātajam rotaļlietu materiālam, kas pēc tekstūras ir maksimāli līdzīgs dabīgai cilvēka ādai, Nature Skin sniegs Jums reālistiskas baudas un relaksācijas sajūtas vienlaicīgi. Visas Nature Skin produkcijas izgatavošanā tiek izmantots izteikti mīksts un samtains materiāls, kas pieskāriena brīdī šķiet gandrīz identisks cilvēka ādai. Nature Skin pārstāv ārkārtīgi nozīmīgo uzskatu, ka erotisko rotaļlietu lietošanai jābūt ne vien drošai, bet arī maksimāli dabiskai, ko nodrošina īpaši elastīgā un zīdaini mīkstā materiāla izmantošana ražošanā. Šī iemesla dēļ visas šīs kompānijas produkcijas materiālu izejvielas ir ādai drošas un nerada kairinājumus.

  Nature Skin kvalitāte...
  Visas Nature Skin seksa rotaļlietas izgatavotas no ādai droša materiāla, kas piemērots visu ādas tipu īpašniekiem un nerada kairinājumus. Kompānijas misija un mērķi saistās ar izteikti augstas kvalitātes, reālistiska veidola un anatomiski piemērotas formas seksa rotaļlietu radīšanu, kas ļaus Jums izbaudīt līdz šim vēl nejustus un neaizmirstamus baudas mirkļus. Nature Skin dabiski pievilcīgais dizains, augstvērtīgā kvalitāte un daudzpusīgās izmantošanas iespējas mudina nodoties savas seksualitātes izpētei un pilnveidei.

  Nature Skin – visaugstākās kvalitātes garantija dabiskas baudas virsotņu sasniegšanai!

  Krāsa: Ķermeņa
  Lādēšana: 2 x AA baterijas
  Diametrā: 5 cm
  Garums: 23 cm
  Materiāli: TPR
  Klitora stimulacijai: Nav
  Izturība pret ūdeni:
  Zīmols:

  Rakstīt atsauksmi

  Rakstīt atsauksmi

  Vērtējums
  Rakstīt atsauksmi

  Piedāvātās preces

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima