Redzējāt lētāk?

abc

We-Vibe Bloom maksts bumbiņas

We-Vibe Bloom maksts bumbiņas

+Dāvana -22%
 • Maksāt skaidrā
 • Konfidenciāls iepakojums
 • Bezmaksas piegāde
 • Piegāde 1-2 darba dienas
 • €149

  €115.90

  Ar šo preci kopā iesakām iegādāties:
  Lubrikants Just Glide Waterbased 50ml

  Lubrikants Just Glide Waterbased 50ml

  €8.50 €4.19
  Grozā
  Tirītājs Special Cleaner

  Tirītājs Special Cleaner

  €14.19 €6.35
  Grozā
  Apraksts

  Intīmo muskuļu treniņu veikšana nekad nav bijusi tik jautra - izmantojot viedās maksts kārpas Bloom, uzņēmuma We-Vibe produktu, jums nebūs laika garlaikoties! Tāpat kā parastās bumbiņas, arī We-Vibe Bloom stiprina mazā iegurņa muskuļus, un vingrinājumi palīdz sievietei piedzīvot intensīvas orgasmas un sniegt vīrietim lielāku gandarījumu. Šīs bumbiņas ir vibrējošas - spēcīgas vibrācijas mudina intīmos muskuļus sarauties bez īpašas jūsu pūles. 10 vibrācijas programmas - bagātīga izvēle. Bumbas kontrolē ar viedierīci (lejupielādējot lietotni We-Connect) vai ar pogu uz lodītes korpusa. Ar viedo lietotni varēsiet izveidot un saglabāt izvēlētās vibrācijas. Jaunums - regulējams lodītes svars - komplektā atradīsit trīs maināmas 10g, 30g un 45g bumbiņas. Bumbiņu kopējais garums ar rokturi - 18 cm, diametrs - 3,3 cm. Uzlādējams, izmantojot USB. Uzlādes laiks - 90 minūtes, uzlādēts, bumbiņas vibrēs 90 minūtes. Izgatavots no augstākās kvalitātes silikona, mīksts, gluds, ātri pielāgojas ķermeņa temperatūrai. Pateicoties ergonomiskajam dizainam, bumbiņas lieliski pielāgojas sievietes ķermeņa līnijām. Ūdensizturīgs - jūs varat praktizēties vannā / dušā / baseinā. Šīs bumbiņas ieteicams lietot ar smērvielu uz ūdens bāzes.
  Lietotne We-Connect darbosies viedierīcēs, kurās darbojas operētājsistēma iOS 8 vai Android 4.4 un Bluetooth 4.0 vai jaunāka versija.
  Komplektā ietilpst: viedais lodītes korpuss, 3 maināmas bumbiņas (10g, 30g un 45g), USB savienojums, 2ml smērvielas paraugs un ilustrēta lietošanas instrukcija.

  Krāsa: Rozā
  Materiāli: Silikons
  Zīmols:

  Rakstīt atsauksmi

  Rakstīt atsauksmi

  Vērtējums
  Rakstīt atsauksmi

  Piedāvātās preces

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima