Redzējāt lētāk?

abc

Maksts bumbiņas Nova Plum Red

Maksts bumbiņas Nova Plum Red

+Dāvana -50%
 • Maksāt skaidrā
 • Konfidenciāls iepakojums
 • Piegāde 1-2 darba dienas
 • €79.90

  €39.90

  Ar šo preci kopā iesakām iegādāties:
  Lubrikants Just Glide Waterbased 50ml

  Lubrikants Just Glide Waterbased 50ml

  €8.50 €4.19
  Grozā
  Tirītājs Special Cleaner

  Tirītājs Special Cleaner

  €14.19 €6.35
  Grozā
  Apraksts

  SVAKOM Nova maksts bumbiņas kļūs par jūsu labāko pavadoni maksts muskuļu apmācībā. Izgatavots no silikona, 100% ūdens izturīgs. Bumbiņu iekšpuse ir piepildīta ar metāla bumbiņām, kas attālinās no jūsu kustībām. Šīs bumbiņas ir veidotas, ņemot vērā boulinga vingrinājumu priekšrocības - lai stiprinātu maksts muskuļus (īpaši pēc dzemdībām), un nostiprinātie maksts muskuļi pastiprinās jūsu un jūsu partnera sajūtas dzimumakta laikā, kā arī palīdzēs novērst vai novērst urīnceļu problēmu nesaturēšana. Komplektu veido trīs dažāda lieluma un svara bumbiņas. Katra bumba ir paredzēta dažādiem vingrinājumu posmiem - no iesācēja līdz pieredzējušam lietotājam. Kad jūsu maksts muskuļi kļūst stiprāki, jums nebūs jāpērk arvien vairāk bumbiņu - jums būs nepieciešams šis vienīgais komplekts.
  Komplektu veido:
  1. līmeņa bumba: 36X135 mm, 49g
  2. līmeņa bumbiņas: 28X162 mm, 75g
  3. līmeņa bumbiņas: 32X170 mm, 95g
  Lietošana: Ja Boulings jums ir jauns, sāciet ar pirmā līmeņa bumbu. Lai bumbiņu ievietotu maksts, izmantojiet smērvielu uz ūdens bāzes. Valkājiet bumbu 30 minūtes. katru dienu (ejot, skrienot, vingrojot, vingrojot - ne tikai sēžot vai guļot). Kustoties var veikt arī tradicionālos boulinga vingrinājumus. Izmantojiet šo bumbu apmēram 30 dienas. Kad ķermenis pierod pie pirmās bumbas svara, pārejiet pie otrās bumbas. Pēc 30 minūtēm atkal izmantojiet bumbu 30 dienas. katru dienu. Visbeidzot, pārejiet pie trešās bumbas - izmantojiet 30 dienas pēc 30 minūtēm. Pēc trīs mēnešu kursa jūs pamanīsit acīmredzamu maksts muskuļu nostiprināšanos. Atkarībā no individuālajām vajadzībām jūs varat sākt trenēties no otrās vai pat trešās bumbas, kā arī pagarināt vai saīsināt bumbiņu izmantošanas laiku.
  Brīdinājumi: Pirmās 30 dienas pēc aborta operācijas nelietojiet bumbiņas. Nelietojiet bumbiņas pirmos trīs mēnešus pēc dzemdībām. Nelietojiet bumbiņas grūtniecības vai menstruāciju laikā. Nelietojiet bumbiņas, ja Jums ir vaginīts, vulvīts, iegurņa iekaisuma slimība.

  Krāsa: Rozā
  Materiāli: Silikons
  Zīmols:

  Rakstīt atsauksmi

  Rakstīt atsauksmi

  Vērtējums
  Rakstīt atsauksmi

  Piedāvātās preces

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima