Redzējāt lētāk?

abc

Maksts bumbiņas Gballs3 App

Maksts bumbiņas Gballs3 App

+Dāvana -22%
 • Maksāt skaidrā
 • Konfidenciāls iepakojums
 • Bezmaksas piegāde
 • Piegāde 1-2 darba dienas
 • €129

  €99.90

  Ar šo preci kopā iesakām iegādāties:
  Lubrikants Just Glide Waterbased 50ml

  Lubrikants Just Glide Waterbased 50ml

  €8.50 €4.19
  Grozā
  Tirītājs Special Cleaner

  Tirītājs Special Cleaner

  €14.19 €6.35
  Grozā
  Apraksts

  Gballs3 — jūsu personīgais seksa fitnesa treneris. Šīs ir pasaulē pirmās sensorās maksts bumbiņas, ko kontrolē, izmantojot mobilo aplikāciju. Bumbiņu virsmā ir iebūvēti sensori, kas nosaka, cik spēcīgi jūs izspiežat bumbiņas caur maksts muskuļiem, un nosūta jums atgriezenisko saiti vibrācijas veidā – jo stiprāk piespiedīsiet bumbiņas, jo spēcīgāka būs vibrācija. Tādā veidā jūs iemācīsities efektīvi izpildīt Boulinga vingrinājumus.
  Gballs3 APP var savienot ar mobilo aplikāciju (Apple un Android OS). Mobilajā aplikācijā tiksiet novirzīts uz personalizētu telpu, kurā varēsiet uzraudzīt, novērtēt un uzlabot savus sasniegumus (apbalvošanas sistēma). Lietotnē jūs redzēsiet savu iegurņa pamatnes muskuļu sākotnējo stāvokli un tiksiet izvēlēts, lai individuāli pielāgotu maksts muskuļu treniņus (6 treniņu līmeņi ar audiovizuālo atbalstu). Pēc lietotāju domām, pozitīvas izmaiņas ir redzamas jau pēc 20 dienu ilgas apmācības (palielināti maksts un iegurņa pamatnes muskuļi, asākas sajūtas seksa laikā, samazināts orgasms, samazinātas urīna nesaturēšanas problēmas vai tās nav).
  Tāpat kā visi FT LONDON produkti, klasiskā dizaina dubultbumbiņas Gballs3 ir izgatavotas no augstas kvalitātes silikona. Bumbiņas tiek uzlādētas magnētiski un var darboties nepārtraukti līdz 4 stundām, kad tās ir pilnībā uzlādētas. (UZMANĪBU - pirmo reizi uzlādējiet rotaļlietu vismaz 2 stundas). Bez smaržas, pilnīgi ūdensizturīgs. Bumbiņu svars ir 54g. Piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. 3 gadu ražotāja garantija. Ieteicams lietot kopā ar lubrikantu uz ūdens bāzes.

  Krāsa: Rozā
  Diametrā: 3 cm
  Garums: 8 cm
  Materiāli: Silikons
  Zīmols:

  Rakstīt atsauksmi

  Rakstīt atsauksmi

  Vērtējums
  Rakstīt atsauksmi

  Piedāvātās preces

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima