Redzējāt lētāk?

abc

Ūdens sūknis Bathmate Hydro7 Clear

Ūdens sūknis Bathmate Hydro7 Clear

+Dāvana -35%
 • Maksāt skaidrā
 • Konfidenciāls iepakojums
 • Bezmaksas piegāde
 • Piegāde 1-2 darba dienas
 • €139

  €89.90

  Ar šo preci kopā iesakām iegādāties:
  Tīrīšanas birste ar maināmām padomiem

  Tīrīšanas birste ar maināmām padomiem

  €20 €11.45
  Grozā
  Dzimumlocekļa sūknis siksna - turētājs

  Dzimumlocekļa sūknis siksna - turētājs

  €35 €19.90
  Grozā
  Apraksts

  Bathmate Hydro7 ir leģendārā Bathmate Hercules jaunais nosaukums. Jauns nosaukums, jauns dizains, bet tas pats, produkts, kas kopš 2006. gada ir uzlabojis vīriešu dzīves kvalitāti.

  Šis vakuuma ūdens sūknis, iespējams, ir drošākais un dabiskākais veids, kā palielināt vīriešu lepnumu. Dzimumlocekļiem, kas ir uzceltas no 12 līdz 18 cm. Lietojot Bathmate Hydro7 katru dienu 15 līdz 20 minūtes, jūsu dzimumloceklis būs ne tikai lielāks, bet arī stiprāks, un erekcija būs stabilāka un ilgāka. Droša lietošana: Pēc Bathmate Hydro7 lietošanas vīriešu dzimumloceklī nebūs melnu plankumu, sasitumu vai zilumu. Ūdens sūknis maigi un uzmanīgi apņem dzimumlocekli pie pamatnes, un lielāks sūkņa laukums ir pārklāts ar īpašu gumijas materiālu, kas saskaras ar ķermeni. Tāpēc spiediens uz kolbas pamatni tiek sadalīts lielākā platībā, netraumē ādu un sniedz iespēju pagarināt sūkņa lietošanas sesijas. Ne tikai tas, ka pateicoties īpašajam virzuļa virzulim, jūs vienmēr varēsiet kontrolēt, cik daudz dzimumloceklis aug. Jums vairs nebūs nepatīkamu sajūtu: jums vairs nebūs jāgaida, kamēr kolba sasniegs ērtu ķermeņa temperatūru, jums vairs nevajadzēs to sildīt jūsu rokās. Bathmate Hydro7 var lietot siltā vai karstā ūdenī. Tāpēc jums nebūs nepieciešami īpaši krēmi vai smērvielas. Bathmate Hydro7 ir ļoti ērti un vienkārši lietojams. Nav nepieciešams pastāvīgi sūknēt un trokšņot. Tikmēr sūkņa hidrauliskais spēks vienmērīgi un stabili palielina un paplašina jūsu dzimumlocekli - neviens parasts vakuumsūknis nedos jums šādu rezultātu. Turklāt jūs varat izmantot ūdens sūkni tieši pirms dzimumakta, un jūsu partneris pat nezinās, ka jums ir mazs noslēpums.
  Izmantojot Bathmate Hydro7 dušā:

  1. Piepildiet sūkni ar ūdeni, pēc tam nolaidiet to vertikāli, lai ūdens neizlīst. Ielieciet sūkni uz dzimumlocekļa. No apakšas uz augšu. Pēc tam ātri apgrieziet sūkni un nospiediet tā pamatni pret ķermeni. Lai novērstu sēklinieku maisiņa iesūkšanos, ir nepieciešams nedaudz izstiept ādu uz leju, līdz jūtaties ērti. Pēc tam nospiediet sūkni: gofrējums saspiež, un liekais ūdens tiek noņemts caur augšējo vārstu.
  2. Iedarbiniet sūkni - gofrēšana pagarināsies, automātiski izplūstot kolbas iekšpusē. Dzimumloceklis izstiepsies un piepildīsies ar asinīm. Kad spiediens sūkņa iekšpusē un dzimumloceklī ir izlīdzinājies, uz sūkņa var noklikšķināt vēl dažas reizes. Novērojiet dzimumlocekļa pacelšanos uz kolbas mērlīnijas un kontrolējiet tās izlādes spēku. Pēc procedūras, kas ilgst 15 līdz 20 minūtes, nospiediet vārstu augšpusē, lai iztukšotu ūdeni. Procedūra ir pabeigta.
  Bathmate Hydro7 lietošana vannā: tādas pašas darbības kā dušā. Apgulieties vannā, iegremdējiet sūkni ūdenī, piepildiet to, pēc tam ievietojiet dzimumlocekli iekšpusē un nospiediet sūkni. Dzimumloceklis sāk sacietēt un augt. Ja jūtat diskomfortu, vēl pāris reizes nospiediet sūkni, lai caur vārstu noņemtu lieko ūdeni. Tad pagaidiet apmēram 3 minūtes, nospiediet vārstu, iztukšojiet ūdeni, iemasējiet dzimumlocekli, atjaunojot asins plūsmu. Atkārtojiet 3-5 reizes. Kolbas ar sūkni garums ir 30 cm, kolbas diametrs ir 5,5 cm. Tilpums - 200 ml.

  Darbošanās princips: Ūdens sastāva
  PSI skaitītājs: Nav
  Krāsa: Bezkrāsaina
  Lādēšana: Nav vajadzīgas
  Materiāli: ABS
  Zīmols:

  Rakstīt atsauksmi

  Rakstīt atsauksmi

  Vērtējums
  Rakstīt atsauksmi

  Piedāvātās preces

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima