Redzējāt lētāk?

abc

Dzimumlocekļa sūknis Bathmate Hydromax X20 Clear

Dzimumlocekļa sūknis Bathmate Hydromax X20 Clear

+Dāvana -60%
 • Maksāt skaidrā
 • Konfidenciāls iepakojums
 • Bezmaksas piegāde
 • Piegāde 1-2 darba dienas
 • €279

  €109.95

  Apraksts

  Bathmate Hydromax X20 Clear vakuuma ūdens sūknis - palīdzēs katram vīrietim parūpēties par sevi. Veltiet laiku sev, un jūsu dzimumloceklis būs ne tikai lielāks, bet arī stiprāks, un erekcija būs stabilāka un ilgāka. Izmantojot Penmoon Pump Bathmate Hydromax X20 Clear dušā:
  1. Piepildiet sūkni ar ūdeni, pēc tam nolaidiet to vertikāli, lai ūdens neizlīst. Ielieciet sūkni uz dzimumlocekļa. No apakšas uz augšu. Pēc tam ātri apgrieziet sūkni un piespiediet tā pamatni pret ķermeni. Lai novērstu sēklinieku maisiņa iesūkšanos, ir nepieciešams nedaudz izstiept ādu uz leju, līdz jūtaties ērti. Pēc tam nospiediet sūkni: gofrējums saspiež un liekais ūdens tiek izvadīts caur augšējo vārstu.
  2. Iedarbiniet sūkni - gofrēšana pagarināsies, automātiski izplūstot kolbas iekšpusē. Dzimumloceklis izstiepsies un piepildīsies ar asinīm. Kad spiediens sūkņa iekšpusē un dzimumloceklī ir izlīdzinājies, uz sūkņa var noklikšķināt vēl dažas reizes. Novērojiet dzimumlocekļa pacelšanos uz kolbas mērlīnijas un kontrolējiet tās izlādes spēku. Pēc 15 līdz 20 minūšu procedūras nospiediet vārstu augšpusē, lai iztukšotu ūdeni. Procedūra ir pabeigta.
  Bathmate Hydromax X20 Clear pildspalvas sūkņa izmantošana vannas istabā: līdzīgas darbības kā dušā. Apgulieties vannā, iegremdējiet sūkni ūdenī, piepildiet to, pēc tam ievietojiet dzimumlocekli iekšpusē un nospiediet sūkni. Dzimumloceklis sāk sacietēt un augt. Ja jūtat diskomfortu, vēl pāris reizes nospiediet sūkni, lai caur vārstu noņemtu lieko ūdeni. Tad pagaidiet apmēram 3 minūtes, nospiediet vārstu, iztukšojiet ūdeni, iemasējiet dzimumlocekli, atjaunojot asins plūsmu. Atkārtojiet 3-5 reizes.

  Darbošanās princips: Ūdens sastāva
  PSI skaitītājs: Nav
  Krāsa: Bezkrāsaina
  Lādēšana: Nav vajadzīgas
  Materiāli: ABS
  Zīmols:

  Rakstīt atsauksmi

  Rakstīt atsauksmi

  Vērtējums
  Rakstīt atsauksmi

  Piedāvātās preces

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima