Redzējāt lētāk?

abc

Iestatiet Golden Moments Collection

Iestatiet Golden Moments Collection

+Dāvana -14%
 • Maksāt skaidrā
 • Konfidenciāls iepakojums
 • Bezmaksas piegāde
 • Piegāde 1-2 darba dienas
 • €349

  €299

  Ar šo preci kopā iesakām iegādāties:
  Dabīgais lubrikants Just Glide BIO Anal 50ml

  Dabīgais lubrikants Just Glide BIO Anal 50ml

  €9.95 €5.80
  Grozā
  Tirītājs Special Cleaner

  Tirītājs Special Cleaner

  €14.19 €6.35
  Grozā
  Apraksts

  Īpašā izdevuma komplekts - Golden Moments kolekcija. Komplekts sastāv no melna Womanizer Premium stimulatora un melna We-Vibe Chorus vibratoru pāra.

  Womanizer Premium
  Jaudīgs pulsators ar 12 dažādu intensitāti un automātisku pilota režīmu. Patentētā Pleasure Air tehnoloģija nodrošina precīzu klitora stimulāciju, to nepieskaroties. Sensors Womanizer iekšpusē nodrošina, ka Premium sāk stimulēt tikai tad, kad tas nonāk saskarē ar ādu, un izslēdzas, ja nav saskares ar ādu. Jautrība nebeidzas pat vannas istabā, jo Womanizer ir arī ūdensizturīga. Komplektā ietilpst USB uzlādes kabelis un uzglabāšanas soma, 2 dažāda izmēra sprauslas. Izmēri: 155 mm x 50 mm x 35 mm. Materiāli: ABS, silikons ar PU pārklājumu.

  Mēs-Vibe koris
  Jaunākais We-Vibe pāra vibratoru koris. Tāpat kā Sync, tam ir divu punktu vibratora formas maiņas sistēma - jo visu cilvēku ķermeņi ir atšķirīgi, tāpēc koris varēs pielāgoties jūsu ķermeņa vēlmēm. Paredzēts ciešāk uzņemt un stimulēt sievietes G punktu un citu partneri. Divi jaudīgi motori maksimālām sajūtām. Kas jauns - ar dūri vadāma tālvadības pults - jo grūtāk jūs turat tālvadības pulti rokā, jo spēcīgāk vibrators vibrēs un otrādi. Pārvalda ar tālvadības pulti (līdz 3m attālumā). Darbojas ļoti klusi. 100% ūdens izturīgs. Magnētiski piekrauts no stilīga statīva. Pilnībā uzlādēts darbojas līdz trim stundām. Ir USB savienojums. Integrēts ar mobilo lietotni We-Connect, kas ļauj kontrolēt rotaļlietu mobilajā tālrunī pat no tūkstošiem kilometru attāluma. Izgatavots no īpaši mīksta, augstas kvalitātes medicīniskā silikona. Nesatur svinu un ftalātus. Maiga, elastīga, ērta. Viegli un vienkārši kopjama. Ieteicams lietot ar smērvielu. UZMANĪBU - Pirms pirmās lietošanas ļaujiet vibratoram uzlādēt visu nakti. Nelieciet vibratoru ar spēku - viegli salieciet, līdz jūtat pretestību. Garantija neattiecas uz mehāniski salauztiem vibratoriem.

  Zīmols:

  Rakstīt atsauksmi

  Rakstīt atsauksmi

  Vērtējums
  Rakstīt atsauksmi

  Piedāvātās preces

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima